Krakowskie fortyfikacje
Twierdza Kraków
 
 
Menu
   HOME
   FORTY
   CIEKAWE ARTYKUŁY
   HISTORIA FORTÓW
   GALERIA
   MAPA SERWISU
   KONTAKT
   O STRONIE
   LINKI


 

KONTAKT Z AUTOREM STRONY


Krzysztof Wilk


Kopiowanie zawartości, fragmentów bądź całości artykułów lub zdjęć możliwe wyłącznie za każdorazową zgodą autora.

Prawo autorskie

O ile nie zaznaczono inaczej, teksty, rysunki i inne informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej są objęte prawami autorskimi. Przechowywanie, kopiowanie, reprodukcja oraz rozpowszechnianie jej treści, w całości lub we fragmentach, jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą autora strony - Krzysztofa Wilka. Część artykułów, rysunków pochodzi z krakowskiej prasy, publikacji, książek i jest to dokładnie wymienione przez autora strony - patrz link: o stronie.

Uwaga: podany wyżej adres służy wyłącznie do korespondencji prywatnej, w szczególności nie życzę sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych.

Warning:
above address is made available only for private communications and I don`t want to receive any advertisements, offers and other bulk mailings. Sending such things to the above address you authorize me to place your addresses on any available blacklists and blocking them everywhere and every time. Sending bulk mail to the above address you authorize me to make your message publicly available. More about it " (www.euro.cauce.org)

 

Stronghold ™ All Rights Reserved © 2013